...:::ToKiO HoTeL:::...........

www.tokio-hotel.ucoz.org

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de

In jos 
AutorMesaj
(^_^)motzya(^_^)
V.I.P admin

Numarul mesajelor : 1098
Data de inscriere : 04/04/2008

MesajSubiect: Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de   Sam Iun 28, 2008 7:02 pm

dupa materialele ziarului Bild.de
Part I
"Tokio Hotel" vocalistul Bill Kaulitz (1 va fi operat la coardele vocale. Fratele său geamăn Tom este mereu cu el alături, avînd grijă de el. De cînd nu el nu este singur, boala l-ar lăsa.

Tom, fratele tau va fi operat azi sau miine.Cum isi petrece timpul acasa?
Tom: Bill sta in pat aproape tot timpul si priveste TV-ul.I-am dat citeva dvd-uri ca sa taca odata.Acum priveste toate episoadele “Prison Break”, asta il mentine ocupat.In permanenta se da jos la frigiderul din geanta lui si isi ia ceva sa manince.Daca ar sta in fata TV-ului cu o sticla de bere si at privi Fussi as fi totalmente mindru de fratiorul meu mai mic!Cred ca asta ar fi ceva(ride).

Cine îi face mincare?
Tom: Acuma eu ii fac mincare in fiece zi-spaghetti cu un sos special.Pot spune ca sosul e minunat!Cred ca lui deja i se face rau de la el,insa nu se poate jelui,caci trebuie sa-si ingrijeasca vocea!Bill e un bucatar mai strasnic ca mine!Totusi,mama vine mereu in vizita!Se vede pe fata lui Bill ca e foarte fericit!Atunci ea ii pregateste ceva!

Partea II

Cum te simți ca să fii acasă pentru așa mult timp fără nici o pauză?
Tom: Noi am mers pe drumuri vreo cîțiva ani și deodată te afli acasă toată ziua. Este o schimbare drastică. Tu cazi într-un hol și din neadins îți este dor să călătorești iar. Și lui Bill îi este dor să cînte. Bill cîntă nu numai pe scenă, dar și în studio, de obicei el cîntă toată ziua acasă. Nu e de mirare că și-a stricat vocea. Acuma el este tăcut - eu cred că liniștea este comfortabilă.

Bill are dureri? Cum îl alini pe el?
Tom: Păi, eu nu cred că are dureri. Emm...și dacă ar fi avut, nu poate învinui, deoarece nu are vocea. De obicei Bill vorbește non-stop, aceasta deseori îți joacă la nervi. La moment, eu posed cel mai relaxant timp din viața mea. Dacă cineva vorbește, înseamnă că sunt eu. Și Bill nu poate face nimic contra. Asta e super! Ieri a scris: "Închide-ți o dată gura!" cu creionul pentru ochi pe o foaie. Cînd îi joc la nervi, el mereu îmi arată această foaie.

Tu vei merge cu Bill la stpital? Cît timp trebuie să stea?
Tom: Bill dorește să stea în spital cît mai puțin posibil. El nu poate sta acolo mai mult de 1-2 zile. Eu merg cu el și îi voi fi alături pe tot parcursul timpului. Familia noastră, prietenii apropiați, Georg și Gustav și toată comanda îl vom vizita!

Ce fac acuma Gustav și Georg?
Tom: Păi, pentru ei este ca întotdeauna. Ce trebuie să facă ei? Nu fac nimic, Georg se joacă cu el toată ziua și Gustav merge pe bicicletă.
Nu, să fiu sincer, eu cred că toți suntem la fel. Din cauza acestei pauze forțate noi ne putem calma. Poate nu este chiar așa de rău.

Te îngrijorează că "Tokio Hotel" nu va suna la fel după operație? Este Bill înspăimîntat, dacă vocea lui va fi prea subțire ori invers groază după intervenție?
Tom: Să fiu onest, noi toși suntem la dracu speriați. Ambii. Dacă va fi așa Bill, Bill deja îmi dă semne că eu trebuie să cînt. Păi, Phil Collins tot a fost toboșar și a început a cînta.

Aveți un plan rezervă. Fanii voștri sunt foarte îngrijorați. Primiți o mulțime de cadouri pentru Bill, nu e așa?
Tom: Este chiar incredibil și foarte gentil din partea lor ceea ce fac. Bill se bucură de cadourile fanilor la moment. Multe din ele au fost inspirate de gîtul lui Bill! El este foarte bine echipat pentru o călătorie la ski. Are o grămadă de eșarfe și ștergare. Noi putem să deschidem și un depozit. O mulțime de pastile, vitamine, Vitamina C, Zinc și multe alte lucruri care îți vor face imunitatea să fie stabilă. Dacă le vei lua pe toate cu tine vei avea o călătorie foarte bună!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://tokio-hotel.forumhit.ro/
deea
moderator

Numarul mesajelor : 315
Data de inscriere : 19/06/2008

MesajSubiect: Re: Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de   Lun Iun 30, 2008 7:05 pm

saracu bill...
tom akum profita k nu pote vb:))))
defapt profita:D ❤
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
^_^poosya^_^
V.I.P admin

Numarul mesajelor : 1115
Localizare : Tokio/Japonia
Joburi/Distractii : Muzica,PC,natura,friends...
Data de inscriere : 03/04/2008

MesajSubiect: Re: Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de   Lun Iun 30, 2008 8:53 pm

haaaaaa.........nu degeaba il besk .......
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://tokio-hotel.forumhit.ro
rotzy

Numarul mesajelor : 37

MesajSubiect: Re: Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de   Joi Iul 10, 2008 2:29 pm

bietu bill :(..noroc cu un frate k tom :D ☀
Sus In jos
(^_^)motzya(^_^)
V.I.P admin

MesajSubiect: Re: Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de   Mar Iul 15, 2008 7:59 pm

da..saracul bill, nu poate vb:);))):)tom ishi bate jok de el!!!!!ei, se mai intimpla cite odata
Sus In jos
Rocky Rock
incepator

Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 28/06/2008

MesajSubiect: Re: Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de   Mier Iul 23, 2008 11:13 pm

imi shi imaginez pe o foaie scris cu dermatografu ,,halt den Mund!!" .......=)) shi asa bill vb k oltenii=)).....knd il bagi in priza nu'l mai scoti=)) :roll: OLTEANU' LU' MAMA!!! :geek:
Sus In jos
(^_^)motzya(^_^)
V.I.P admin

MesajSubiect: Re: Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de   Sam Aug 30, 2008 9:59 pm

Ofcourse sumtimes i do have a broken heart!
My friends & i fight alot...
Maybe thats how we keep the love growing...
Sum days nothing goes right...
But when i think about it. i take a step back...
I remeber how amazing life truly is!
Thats why maybe. Just maybe. I like being unperfect.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de   

Sus In jos

Interviu exclusiv cu Tom [Part I& II] Bild.de
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...:::ToKiO HoTeL:::........... :: MultiMedia :: Interv!ur!-
Mergi direct la: