...:::ToKiO HoTeL:::...........

www.tokio-hotel.ucoz.org

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiți | 

Tom impotriva lui Bill

In jos 
AutorMesaj
^_^poosya^_^
V.I.P admin

Numarul mesajelor : 1115
Localizare : Tokio/Japonia
Joburi/Distractii : Muzica,PC,natura,friends...
Data de inscriere : 03/04/2008

MesajSubiect: Tom impotriva lui Bill   Mier Noi 05, 2008 7:12 pm

Tom împotriva lui Bill.

Ei sunt gemeni, dar aceasta nu înseamnă că nus o copie . Dacă vorbești adevărul, despre Tom și Bill, în afară de muzică, ei au cu toptul diferite interese în viață. Verifica!

Personalitate.

TOM.
Când l'am întrebat cum se descrie pe el însuși, el a răspuns rapid. "Sunt un tip cool ... sji nu ne indoim de asta. Acolo unde e Tom,acolo este distractie! Aceasta, deoarece numărul de prietenii lui nu încetează să crească. Motoul lui Tom ar fi de genul:" Ia viața de râs! "Și noi nu avem nici o îndoială că acesta este secretul succesului său.
BILL.
Bucuria de veata se observa in ochii lui. Tom a spus ca fratele lui este cel mai energica persoana de pe pământ, și el, desigur, nu neagă acest lucru. Curaj - această proprietate, spune că este încrezător în sine. Poate ca asta este motivul pentru care el nu a putut rezista provocări. "Nu renunța niciodată când am ceva" - și noi credem in cuvântul lui.

Exteriorul

TOM.
Shepshi,shepsh multe shepsh ... Cu siguranță am înțeles ce este cel mai mare pasiune Tom?Desi, la toate astea el iubește haine de mărimea XXL, tipic pentru un raper. Shopingul este destul de distractiv pentru baieti.
BILL.
Infatisarea lor este faorte diferita fatza de alta. În timp ce Tom prefera stilul hip-hop, Bill hainele din piele și lucruri intunecate. Negru - culoarea lui de garderoba, cu toate că îi place și roșu, de asemenea.
Fetele.
TOM.
El nu a putut rezista in fata ochilor frumosi, de asemenea, și inaintea unui "fund incantator." Cine a spus adevarul, nu merita pedeapsa. Dacă el intr'o zi s'ar întâlni pe stradă cu Angelina, el va face orice doar ca ea asai atraga atentia.Si nu'i nimic dac si Brad va fi inapropiere.
BILL
Ca si un frate, Bill nu poate rezistaunor ochi frumosi. Dupa aia el se uita la mainele fetei. El inca nu viseaza sa se casatoreasca, dar solistul trupei spune ca lui ii plac fetele care stiu ce vor de la viata, si desigur sa fie si frumoasa. "Exemplu? Surorile Olsen ..."

Muzică.

TOM.
El poate asculta orice tip de muzica, dar recunoaște că cea mai mare parte din colecția lui de CD-uri este de rap și hip-hop.Rapreul Samy Deluxe este unul dintre raperii lui preferati. Cine ar fi crezut că acest tânăr face parte dintr'o trupa rock? Si in afara de asta,o face foarte bine!
BILL.
Pentru Bill muzica - este sinonim cu ceva magnific. Dă-i o grămadă de rock, si el va fi fericit. Green Day Foo Fighters și de cele mai multe din trupele lui favorit. Îi place muzica bună.

Tom impotriva lui Bill
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...:::ToKiO HoTeL:::........... :: TOKIO HOTEL :: Tom und Bill-
Mergi direct la: