...:::ToKiO HoTeL:::...........

www.tokio-hotel.ucoz.org

AcasaCalendarGalerieFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuişi | 

Tokio Hotel au raspuns la intrebarile fanilor la FaceBook

In jos 
AutorMesaj
(^_^)motzya(^_^)
V.I.P admin

Numarul mesajelor : 1098
Data de inscriere : 04/04/2008

MesajSubiect: Tokio Hotel au raspuns la intrebarile fanilor la FaceBook   Joi Iun 05, 2008 11:56 pm

Aveti in plan sa vizitati Azia shi Africa de sud shi sa aduceti acolo muzika voasta?Shi inca in Turcia,Livan,Pakistan,Indonezia...
Bill:Cu mare placere.Noua ne place sa vizitam tari noi shi sa intam acolo live-asta e totul pentru noi!
Toma,precis.In lume inca sunt multe locuri,care noi cu placere vom vizita.Dar acuma planuri nu avem.
Care au fost primele impresii despre fanii americani?Eu am in vedere care e cea mai mare diferenta intre ei shi faniidin Europa?
Bill:Noi am fost mirati,ca ei ne-au primit cu asa caldura shi bucurie.
Tom:Nimic asa noi n-am asteptat.Am in vedere noi niciodata n-am fost acolo,shi CD-u nostru pe atunci nici nu a iesit,cind noi de prima data am venin in SUA in februarie,sa dam concerte in Monreal' shi Toronto,LS shi NY!Noi n-am asteptat ca cineva o sa vina la concertele noastre shi biletele o sa fie vindute...
Bill:Asta a fost minunat!Vorbind despre diferenta intre fani,voi stiti ca fiecare fan e unical.Shi n-avem voie sa vb despre el daca e din alta tara.Dar o sa spun ca fanii nostii au ceva in comun:energia shi bucurie=)Ei se comport asa de energetic,stiga,cinta cu noi-shi asta noua ne place.Shi noi intradivar am vost mirati ca fanii din America de sud ne dau noua energia asta!

Sunteti staruri adevarati!Spuneti-mi voua va este greu simplu sa vorbiti cu oamenii?Cym voi deosebiti o fana shi o fata care va iubeste anume pe voi?
Bill:Eu cred ca o sa spun parerea noastra comuna,prietenii nostrii au ramas cu noi,shi ei nu s-au schimbat,au ramas asa ca cind noi inca nu eram staruri.
Totiia!
Tom*ride*e aceea ca baietelor nu le merge cu fetele,eu o sa raspund la alta parte intrebarii acestea.Nu e important e fana ea sau nu-daca imi place fata-daca,avem ceva in comun,shi ea ma place pe mine-restu nu e important.
Ce sfat o sa dati celora,pe care oamenii il vorbesc de aceea ca nu se imbraca ca totii?Ce anume voi spuneti oamenilor car nu inteleg stilul vostu shi nu primesc asa cum sunteti?
Bill:Noi cu Tom mereeu nu eram asa ca altii,de aceea noi am trecut peste multe,mereu au fost oameni care nu ne intelegeau.Dar cel mai important pentru noi era libertatea shi posibilitatea ca poti sa fii ceea ce esti,asa cum noi ne simtim shi cum gindim.Asta desigur nu ne usura viata-mai ales la scoala cu invatatorii.Timpul acesta era cel mai rau timp in viata noastra.
Tom:*ride*Shi noi suntem asa de fericiti,ca asta s-a terminat.Dar noi nu ne-am schimbat,noi mereu facemceea ce vrem.Shi noua ne tot una ce gindesc altii.Eu uneori nu inteleeg,cit timp oamenii cheltuie numai pe aceea,ca sa spuna,ca ei gindesc, ca esti prost shi te deosibesti de altii!*zimbeste* eu nish nu ma gindesc la oamenii care nu-mi plac.
Iaca mie imi interesant cit de des aveti sex*nish nu ma intrebati de ce pun asa intrebare*?
Tom:*ride*:Nu,asta e simlu:Totii din trupa in afara de mine n-au avut sex shi cunt virgini...
Totii:Iarasi!
Tim:*zimbeste*a,iarasi shi asta e adevarul.Eu sunt unicul cine intradivar are scoala in lucru acesta,shi numai eu gasesc timp pentru practica...
Salut baietii!Spuneeti-mi care e visul vostu?Ce doriti sa primiti in cadou de la fani?
Georg:Oh,noi atitea cadouri primim de la fanii nostrii,ei itradivar nee fac niste cadouri foarte frumoase shi neobisnuite!
Gustav:scrisori extrem de lungi-una din ele a fost 14 km cu poezii intece,desene)
Bill:Inca noua ne-au cadonat o stea de pe cer-se numeste Tokio Hotel! e minunat nu asa?)
Tom:Raspund la intrebarea ta,eu as dori ca cineva sa ma mira adevarat...
Baetii,uneori aratati foarte obositi.Niciodata n-ati vrut sa lasati tot asta shi sa sariti in lac xD
Totii:Nu!
Bill:Noi impreuna suntem deja 7 ani shi mereu am dorit sa traim asa cum train acuma!Noi cheltuim toaate puterile shi energia pe muzika.Noi mereu am vrrut sa dam concerte in fata oameenilor,care iubesc muzika noastra shi care ne inteleg.Totul ce se inttimpla acuma cu noi e mult mai mult decit noi am dorit,shi desigur sunt shi momente neplacute.Tu mai rar le vezi pe parintii shi prietenii sai.Dar momente bune sunt mai multe!Noua ne place asa viata shi nimic nu vrem sa schimbam in ea).
Ce voi as face daca va place o fata,da ia nici nu trage atentie la voi?(exista asa fete xD?)
Tom:*ride* :Imi place mult asta!Eu-s dupa natura sunt vinator shi nu-mi place cind ceva se da foarte usor.Daca o fata sexuala n-a sa traga atentie la mine, asta pe minee o sa ma anine))
Bill:Nu,eu nu-s ca Tom!Nu-mi plac intilnirele pe o noapte-eu caut iubire adevarata!Nu stiu cum sa va explic,intelegeeti,daca e fata ceea care o cauti toata viata shi iaca o vezi,innauntru ceva se aprinde ceva se schimba).
Georga,sunt deacord.Shi eu nu am o imagina de fata care imi placepur shi simplu innauntru trebuie ceva sa se schimbe cind o vezi))
Gustav:La fel!
Daca pe voi o sa va arunca la un ostrov shi se poat de luat 1 lucru ce as fi? shi ce de?
Tom:Eu nu pot sa traiesc fara muzika shi as lua ghitara!sau pe Bill noi ,ereu suntem impreuna*ride*=)))Asta nu e usor...
Bill*zimbeste*a!?Nu,eu o sa-i iau pe Tom shi o sa pun dictofon in buzunaru lui,daca o sa apar cintece noi=)
Georg:eu as lua bas-ghitara
Gustav:eu tobele)
E drept ca concertul din Franca in Parc de Prince va fi ultimul concert in franta in anul ista?
Tom:Nu cred ca va fi ultimul.In timpul tour-ului nostru al 3-lea european noi am dat 2 concerte in Paris apoi in Dijone,arceli,Monpen'e.Dupa show-ul in Parc de Prince o sa fie open air in Monaco pe 7 iulie.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://tokio-hotel.forumhit.ro/
BuAlOnAsHe ChUoLoRaThe
membri

Numarul mesajelor : 128
Localizare : Gl
Joburi/Distractii : Compul,natura
Stare de spirit : Sad,always sad..
Data de inscriere : 20/06/2008

MesajSubiect: Re: Tokio Hotel au raspuns la intrebarile fanilor la FaceBook   Vin Iun 20, 2008 12:19 pm

:X::X::X:X:X::X:X::XX::X:X:
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
me+bill
moderator

Numarul mesajelor : 230
Data de inscriere : 06/06/2008

MesajSubiect: Re: Tokio Hotel au raspuns la intrebarile fanilor la FaceBook   Dum Aug 03, 2008 5:36 pm

imi place tare
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tokio Hotel au raspuns la intrebarile fanilor la FaceBook   

Sus In jos

Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
...:::ToKiO HoTeL:::........... :: MultiMedia :: Interv!ur!-
Mergi direct la: